[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 570: Undefined index: IMPORTANT_TOPIC
[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/includes/functions_genders.php on line 46: Undefined index: GENDER_M
Warez-search.cz, download, stahuj • Zobrazit téma - Pravidla fora !
| Rodinné domy na klíč | Rekonstrukce bytů | Hromadný e-mailing | Free Download | MášMail.cz | Notebooky Acer | Notebooky Asus | Tablety |


Pravidla fora !

gizmoo
AdministrátorAdministrátor
Příspěvky: 185
Registrován: ned 13. úno 2011 10:06:56
Bydliště: Velká Morava ...
Points: 40120
Has thanked: 4 times
Have thanks: 0 time

Pravidla fora !

Příspěvekod gizmoo » čtv 11. dub 2013 12:17:37

PRAVIDLA


Žádný ze zobrazených souborů, které můžete nalézt na tomto fóru, nejsou umístěny na tomto serveru. Autoři stránky nenesou zodpovědnost za příspěvky odeslané uživateli,ani za jejich další akce,které by mohli vést k porušování zákonů.
Nepoužívejte tyto stránky k distribuci jakýchkoliv materiálů, ke kterým nemáte licenci (autorská práva).


Je zakázáno uveřejňovat příspěvky z freeware serverů. Např.: slunecnice.cz, stahuj.cz, studna.cz, sosej.cz a jim podobné. Tyto příspěvky budou brány jako spam a mazány.

Je přísně zakázáno uveřejňovat odkazy na tzv. "Výdělky na internetu" s refererem, nebo předmět výdělku je podezřelý čí odporuje zákonům ČR.
Povoleny jsou odkazy na tzv. "Provizní systémy" bez refereru.

Duplicita - nicku,IP adresy nebo emailu je považována za hrubé porušení pravidel fora a tresá se okamžitým vyloučením. (BAN)

Příspěvek, do kterého byla vložena editace (upozornění) není uživatel oprávněn svévolně mazat, pouze po domluvě s daným moderátorem.

Majitel,autor a přispěvatel této stránky nezodpovídá za obsah příspěvků. Každý uživatel je zodpovědný za každý příspěvek, který na toto fórum pošle. Stránky uložené na tomto servery slouží výhradně pro vzdělávací účely. Za obsah příspěvku je zodpovědný autor příspěvku. Nestahujte žádné soubory,pokuď nevlastníte autorská práva. Registrací souhlasíte, že se budete řídit těmito pravidly a že za každý příspěvek budete ručit. Stahování nelegálních dat je trestné! Tuto stránku nepoužívejte ke stahování, tato stránka je určená ke vzdělávacím a diskuzním účelům ! Tato stránka není pro členy mladších 13. let ! ( U.S. COPPA Act (Vyhláška USA o ochraně mládeže na internetu))"
Členství na fóru je bezplatné, avšak každý uživatel MUSÍ dodržovat pravidla fóra.


Urážky, osočovaní, rasistické a vulgární vyjadřovaní, dále hanobení národa, rasy anebo etnické skupiny a jakéhokoliv národa, rasová anebo náboženská nenávist, která představuje podněcovaní k diskriminaci, nepřátelství anebo násilí, (musí být zakázaná zákonem) a bude znamenat vyloučení z fóra (Ban) na vždy.

Zakazuje se používaní vtipů a příspěvků s tématikou postihnutí, sexuální orientace, náboženství nebo rasové diskriminace. Zakázány jsou také vtipy a posměšky na adresu adminů, vip, moderátorům a sponzorům

Za obsah příspěvku je zodpovědný pouze autor sám. Ani provozovatelé fóra, ani ostatní uživatelé nepřebírají tuto zodpovědnost. Web war.web-seo.cz je zásadně proti jakémukoliv šíření nelegálního obsahu. Jakákoliv přímá snaha o takovéto šíření, v rámci fóra, bude řešena okamžitým odstraněním příspěvku, případně dalšími kroky, jako vyloučení z fóra. Stahujte pouze ty věci, ke kterým máte autorská práva !!! Zdůrazňujeme,ŽE ŽÁDNÉ SOUBORY NEJSOU ULOŽENY NA http://warez-search.cz

Berte na vědomí, že http://warez-search.cz/ nenese zodpovědnost za škody způsobené nelegálním software. Odkazy na stažení jsou na jiných serverech, a pokud porušují autorské zákony jsou vymazány. Pokud někde najdete nelegální software tak je to pouze z toho důvodu, že je nestíháme zkoušet a mazat.


Pokud už je založené téma nezakládejte zbytečně to samé, znovu dejte vždy hledat a přesvěčte se, zda už téma není založeno

Zákaz vkládání torrentů

Zákaz vstupu do sekcí XXX osobám mladších 18 let.

warez-search.cz, žádným způsobem nearchivuje a nevyužívá osobní informace, poskytnuté prostřednictvím elektronických médií jeho uživateli a není schopen ověřit či posoudit jejich relevantnost. Uživatelé warez-search.cz zde publikují anonymně - majitel, autor a provozovatel tohoto webu nenese žádnou odpovědnost za obsah jiných, než vlastních příspěvků, neboť mu není znám obsah příspěvků třetích osob. Za obsah vlastního příspěvku je plně zodpovědný výhradně autor tohoto příspěvku. Na discích webu warez-search.cz se nacházejí pouze soubory, technicky nezbytné pro provoz stránek. Tyto soubory jsou šířeny pod otevřenými veřejnými licencemi (OpenSource).
Uživatelé webu "warez-search.cz" mohou stahovat jednotlivá data pouze v případě, že mají zakoupena autorská práva na dané soubory.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
_________________________________________________
smrt nám otevírá dveře do nového života,k novým dimenzím ...

Share On

{ SHARE_ON_FACEBOOK } Facebook { SHARE_ON_TWITTER } Twitter

Zpět na PRAVIDLA - WAREZ-SEARCH.CZ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Partneři webu

Web - Seo35733.cz

Informace
Žádný ze zobrazených souborů, které můžete nalézt na tomto fóru, nejsou umístěny na tomto serveru. Autoři stránky nenesou zodpovědnost za příspěvky odeslané užívateli,ani za jejich další akce,které by mohli vést k porušování zákonů. Za své příspěvky zodpovídají uživatelé. Nepoužívejte tyto stránky k distribuci a nebo k downloadu jakýchkoliv materiálů, ke kterým nemáte legální oprávnění a nebo licenci.

Nové VOP (V souladu s GDPR) platné od 25.5.2018

cron